Domů       Závodní trať       Přihláška       Kontakt _ 
Závodní trať?

Triatlon Veteran Steel Man se skládá ze tří částí: Plavání, kolo a běh. Na této stránce naleznezte podrobnější informace o každé části.

P L A V Á N Í

Klikni a uvidíš větší foto.

2x okruh na Velkém rybníku, plavat budeme tak, že odstartujeme z levé strany rybníka podél hráze k chatkám. Bójku budeme mít po levé ruce a podél břehu poplaveme dozadu, kde obeplaveme stejným způsobem druhou bójku. Odtud se vrátíme zpět ke startu. Pozor další bójka bude po pravé ruce vymezující nebezpečný prostor ostrůvku.

K O L O

Z prostoru depa až na okraj areálu poběžíme s kolem (bezpečnost) na silnici se dáme doprava a hned musíme překonat koleje (zabezpečeno výstražným zařízením ČD). Potom pokračujeme po této komunikaci až do Konice. (Co do stavu komunikace nejhorší úsek, uvidíme zda se to podaří alespoň trochu opravit). Za Křemencem překonáme nechráněný přejezd POZOR je to ve sjezdu. V Konici pojedeme kousek po kostkách a hned za nimi odbočíme doleva směr Runářov. Přejedeme mostek a po cca 200 m zatočíme doprava (Příhony) a pokračujeme po této cestě až ke stavebninám, tam odbočíme doprava na kruhový objezd, kde se vydáme do kopečka směr Dzbel. Vystoupáme na konec Konice a pokračujeme dále po této komunikaci, na další křižovatce se držíme vlevo, projedeme Jesenec a Dzbel a čeká nás dlouhé klesání krásným údolím do Nectavy, kde přejedeme přejezd a na další křižovatce se dáme nahoru doleva směr Biskupce. Před Biskupicema je nebezpečná křižovatka. Odbočujeme doleva a dáváme přednost, navíc je to z kopce a je tam špatně vidět – dbát zvýšené opatrnosti. V Biskupcích pojedeme nejprve mírně vlevo podél potoka a po cca 200m ostře doprava na most a kolem kostela nahoru směr Jaroměřice. Do Jaroměřic budeme sjíždět z kopce a na křižovatce pojedeme doleva (POZOR dáváme přednost). Hned následuje další křižovatka, kde pojedeme po hlavní mírně doleva, do takových méně přehledných zatáček. Za Jaroměřicemi pojedeme doprava směr Usobrno (možná kontrola před Novým Dvorem). Odtud nás čeká laskavé stoupání přes Nový Dvůr, Usobrno do Nových Sadů, kde se dáme doleva směr Konice. Pokračujeme ve stoupání až na křižovatku v lese kde pojedeme po hlavní rovně. Za lesem další T-křižovatka, kde pojedeme rovně (objedeme Skřípov kolem bývalé posádky). Odtud je to opět z kopce až do Konice všude se držíme vpravo. V Konici pozor na nerovnosti na vozovce, podjedeme železniční most a hned za ním se dáme doprava a po stejné cestě (Příhony) zpět na rybník Od okraje areálu opět po svých do depa (nutno dorazit do depa – měření času).

Mapa cyklotrasy. Klikni a uvidíš větší foto.

B ě H

Klikni a uvidíš větší foto.

Z depa poběžíme na hranici areálu, kde se tentokrát dáme doleva a po asfaltce poběžíme až do druhé zatáčky kde se dáme po turistické značce doleva. Po levé straně budou chatky. Asi 500 m za poslední chatou dorazíme na křižovatku lesních cest kde se dáme opět doleva přes potok a do kopečka. Vyběhneme kopeček a pokračujeme rovně až na konec lesa. Tam se dáme doleva a seběhneme do Čunína, kde za kontejnerem přeběhneme potok a podél potoka doběhneme až na hlavní cestu kde se dáme opět doleva a po asfaltu doběhneme k areálu kde bude občerstvení, obdržíte značku a pokračujete ještě jeden okruh.

   
 SEZNAM ROČNÍKŮ
  2013 (27.7.2013)
  2012 (28.7.2012)
  2011 (23.7.2011)
  2010 (24.7.2010)
  2009 (25.7.2009)
  2008 (26.7.2008)
  2007 (28.7.2007)
  2006 (22.7.2006)
  2005 (23.7.2005)
  2004 (24.7.2004)
  2003 (26.7.2003)
 DALŠÍ SOUTĚŽE
  Xterra Melechov
 INFORMACE
Návštěvníků: 158745
webmaster: © Deno 2004